XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   
Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності

Матеріальна база

Загальна інформація
Інноваційний зміст навчання
Навчальні дисципліни
Дистанційне навчання
Викладацький склад
Методична робота
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота зі студентами
Новини та подіі
Контактна інформація
Бібліотека
Запрошуємо на навчання
Конференції та семінари
Методичні рекомендації
Практика
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітніх програм
Отримати консультацію
Відгуки студентів та випускників
Відгуки роботодавців
Партнери кафедри
Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників
Академічна доброчесність

Матеріальна база

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "029 - Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" кафедри Документознавства та інформаційної діяльності та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Обирайте 
"Документознавство та інформаційна діяльність"
та "Iнформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю"

У Державному університеті телекомунікацій першочергову увагу приділено матеріально-технічній базі. Саме за цим показником у світі визначають якість підготовки майбутнього спеціаліста. Порівняно з іншими ЗВО України Державний університет телекомунікацій лідирує в технічному устаткуванні кожної аудиторії.

В Університеті є аудиторії та приміщення загального користування та лабораторії кафедр, які відповідають за їх оснащення тією апаратурою, програмним забезпеченням, наочними матеріалами, які необхідні для навчання висококваліфікованих фахівців за конкретною освітньою програмою.

Для підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа випускова кафедра документознавства та інформаційної діяльності має дві, обладнані новітньою технікою останнього покоління, навчально-дослідні лабораторії.

Навчально-лабораторна база «Віртуальний офіс» – це єдиний в Україні навчально-практичний майданчик, організований разом із партнером кафедри - Центром комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», де на надсучасні комп’ютери установлено ліцензійне програмне забезпечення системи електронного документообігу АСКОД – програмне забезпечення «АСКОД Корпоративний», «АСКОД WEB», «АСКОД Мобільний». Наша «Віртуальна лабораторія» має ексклюзивне право не лише на використання цього ліцензійного продукту, а й надання ліцензійних сертифікатів нашим студентам. Сьогодні наявність сертифіката -це показник для роботодавця сформованих ґрунтовних практичних умінь у претендента на посаду. І фахівці з навичками роботи в системі електронного документообігу – це актуальна вимога часу.

До аудиторного фонду кафедри, що використовується для забезпечення навчального процесу, належить і лекційна аудиторія 506. Це світле, комфортне приміщення на 80 посадкових місць. Тут установлено мультимедійний проектор, інтерактивну дошку, передбачено закупівлю комп’ютерної апаратури з під’єднанням до мережі Internet.

У розпорядженні кафедри – копіювальні апарати, сканери, мультимедійні проектори, які використовують у навчальній, методичній, науковій діяльності здобувачі вищої освіти та викладачі.

Для наших студентів створено сприятливі умови для самостійної роботи в лабораторіях кафедри.

Протягом останнього року розроблено ряд практичних занять із копірайтингу, ділових комунікацій, сучасних систем електронного документообігу з урахуванням актуальних потреб суспільства; підготовлено до друку посібники, методичні матеріали із фахових дисциплін, які забезпечує професорсько-викладацький склад кафедри.

Отже, матеріально-технічна база кафедри документознавства та інформаційної діяльності цілком готова до навчання студентів, які здобувають знання та практичні навички за освітніми рівнями «бакалавр» та «магістр».

Кафедра Документознавства та інформаційної діяльності - презентація лабораторії «ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС»

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись
Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
  Україна, 03680, м. Київ,
  вул. Солом'янська, 7, каб. 411
тел.: (063)505-06-28, (099)428-30-46
E-mail: vtm76@ukr.net

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 6 690