Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Запрошуємо до навчання

Вступнику - вступ 2024
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі

Запрошуємо до навчання

Навчаючись на кафедрі Інженерії програмного забезпечення студенти набувають необхідних знань та вмінь для розробки та супроводу програмного забезпечення, тому мають великі можливості працевлаштування у провідних ІТ-компаніях (EPAM, SoftServe, Global Logic, Sigma Software, CyberBionic systematics, Yalantis, Infopulse, Genesis) на посадах:

  • розробників ПЗ (Middle, Senior Developer),
  • розробників веб-сайтів (Web Developer/Coder), 
  • розробників ігор (Game Developer),
  • тестувальників ПЗ (QA engineer),
  • архітекторів проектів (Architector, System Analyst),
  • бізнес-аналітиків (Business Analyst),
  • розробників баз даних (Database Developer),
  • фахівців в галузі управління проектом по розробці ПО (Project Manager).

в інформаційно-аналітичних підрозділах підприємств і організацій в якості фахівців з впровадження, розвитку та супроводу ІТ-інфраструктури на посадах:

  • інженерів-програмістів (Developer/Programmer),
  • керівників ІТ-підрозділів.


Професія програміста — це міцна платформа для успіху та досягнень. Вона включає в себе низку переваг, які приваблюють талановитих молодих людей:

  • висока заробітна плата є однією з головних переваг. IT-компанії готові щедро винагороджувати програмістів, оцінюючи їх навички та досвід.
  • гнучкий графік роботи. У цій професії ви можете забути про суворі обмеження стандартного робочого дня. Головне - дотримуватися термінів виконання завдань і дедлайнів.
  • велика кількість напрямів, де кожен знайде своє місце і можливості кар'єрного розвитку.
  • це професія майбутнього. Висококваліфіковані програмісти будуть затребувані завжди.

Ви бажаєте працювати на популярній високооплачуваній роботі в галузі ІТ, тоді Вам до нас –  освітня програма «Інженерія програмного забезпечення», спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»!


КАФЕДРА ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ запрошує вас отримати престижну і затребувану на ринку праці спеціальність 121 ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (SOFTWARE ENGINEERING)!

ОСВІТНІ РІВНІ:

  • БАКАЛАВР

Освітня кваліфікація: Бакалавр з інженерії програмного забезпечення

  • МАГІСТР

Освітня кваліфікація: Магістр з інженерії програмного забезпечення

  • ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

Освітня кваліфікація: Доктор філософії з інженерії програмного забезпечення

 

Ми співпрацюємо з компаніями «EPAM», «CyberBionic systematics», Infopulse, Softserve, Sigma Software і завдяки цій співпраці студенти кафедри мають можливість брати участь в реальних проектах, проходити практику та стажування на фірмах та підприємствах ІТ-індустрії, навчатись в тренінгових центрах, отримувати міжнародні сертифікати про підтвердження своїх практичних знань від CyberBionic systematics, Microsoft, Hewlett Packard, Cisco. У нас викладають молоді та ініціативні представники ІТ-індустрії! Студенти працюють в хмарному середовищі Office 365 ліцензованому від Microsoft. Навчально-матеріальна база постійно оновлюється, а знання та уміння, які здобуває наш випускник відповідають вимогам роботодавців на ринку праці.

 

ДЛЯ ВСТУПУ НА ПЕРШИЙ (БАКАЛАВРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ у 2024 році абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (НМТ).


 

ДЛЯ ВСТУПУ НА ДРУГИЙ (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ у 2024 році абітурієнтам потрібно буде пройти ДВА незалежних тестування:

1) єдиний вступний іспит (ЄВІ) – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника);

2) єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з галузі 12 Інформаційні технології.

Реєстрація заяв на участь в ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 7 до 29 травня включно. Реєстрацію осіб, які бажатимуть взяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та/або єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.


Вибір за Вами!

Запрошуємо до навчання!

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись



Натискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Про спеціальність 121 інженерія програмного забезпечення

Переглядів: 19 735