Навчаючись на кафедрі Інженерії програмного забезпечення студенти набувають необхідних знань та вмінь для розробки та супроводу програмного забезпечення, тому мають великі можливості працевлаштування у провідних ІТ-компаніях (EPAM, SoftServe, Global Logic, Sigma Software, CyberBionic systematics, Yalantis, Infopulse, Genesis) на посадах:
в інформаційно-аналітичних підрозділах підприємств і організацій в якості фахівців з впровадження, розвитку та супроводу ІТ-інфраструктури на посадах:
Професія програміста — це міцна платформа для успіху та досягнень. Вона включає в себе низку переваг, які приваблюють талановитих молодих людей:
Ви бажаєте працювати на популярній високооплачуваній роботі в галузі ІТ, тоді Вам до нас – освітня програма «Інженерія програмного забезпечення», спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»!
Освітня кваліфікація: Бакалавр з інженерії програмного забезпечення
Освітня кваліфікація: Магістр з інженерії програмного забезпечення
Освітня кваліфікація: Доктор філософії з інженерії програмного забезпечення
Ми співпрацюємо з компаніями «EPAM», «CyberBionic systematics», Infopulse, Softserve, Sigma Software і завдяки цій співпраці студенти кафедри мають можливість брати участь в реальних проектах, проходити практику та стажування на фірмах та підприємствах ІТ-індустрії, навчатись в тренінгових центрах, отримувати міжнародні сертифікати про підтвердження своїх практичних знань від CyberBionic systematics, Microsoft, Hewlett Packard, Cisco. У нас викладають молоді та ініціативні представники ІТ-індустрії! Студенти працюють в хмарному середовищі Office 365 ліцензованому від Microsoft. Навчально-матеріальна база постійно оновлюється, а знання та уміння, які здобуває наш випускник відповідають вимогам роботодавців на ринку праці.
1) єдиний вступний іспит (ЄВІ) – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника);
2) єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з галузі 12 Інформаційні технології.
Реєстрація заяв на участь в ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 7 до 29 травня включно. Реєстрацію осіб, які бажатимуть взяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та/або єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Україна, 03110, м.Київ,
вул. Соломянська 7,
ауд. 315 (кім. 3, 4)
тел. 249-25-96