Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

Працевлаштування випускників

Відгуки працедавців

Працевлаштування випускників

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ СТУДЕНТІВ, ЯКІ ВИВЧАЛИ КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ

Наявність диплома про вищу освіту з комп'ютерних наук дає можливість обрати роботу в ІТ сфері, що добре оплачуються.

Що таке комп'ютерні науки?

Комп'ютери є частиною будь-якого аспекту життя. Від шопінгу до ігор та тренувань – зараз існують програми майже для всього. Всі ці системи були створені випускниками-фахівцями з комп'ютерних наук, які володіють знаннями обчислювальної техніки та програмного забезпечення. Незалежно від того, чи ви хочете працювати у великій корпорації, займаючись управлінням мережами та розробляючи програмне забезпечення, або стати наступним бізнесменом-мільярдером, освіта у сфері комп'ютерних наук дасть вам безліч можливостей.

Вчені-комп'ютерники розуміють основні принципи програмування та алгоритми. Вони використовують їх для розробки програмного забезпечення, комп'ютерних систем та мереж для задоволення потреб клієнтів та громадськості. Це область, що швидко розвивається, і існує постійний високий попит на талановитих випускників у сфері комп'ютерних наук. Задоволеність роботою в цій галузі висока, так само як і початкові зарплати, тому, якщо вам подобається вирішувати проблеми і у вас є логічне мислення, освіта в галузі комп'ютерних наук може стати початком гідної кар'єри.

Що вивчається на курсі комп'ютерних наук?

Освіта у сфері комп'ютерних наук структурована поетапно, починаючи з огляду основних принципів. У перший навчальний рік вивчаються модулі в таких областях, як обчислювальна теорія, програмування та алгоритми, розпізнавання образів, теорія систем та мереж. У міру просування курсу ви дізнаєтеся про різні спеціальності та навички широкого застосування, щоб стати привабливим працівником для майбутніх роботодавців. Модулями підвищеної складності є структури даних, шаблони та сигнали, навчання машин та розробка програмного продукту, штучний інтелект.

На старших курсах також буде робота в команді з іншими студентами для реалізації проектів. До навчального процесу залучаються наші партнери у промисловості та бізнесі, щоб студенти могли провести розробки для реального клієнта.

Також студенти проходять професійне стажування, де вони мають можливість попрацювати з фахівцями галузі. В кінці навчання студенти виконують кваліфікаційну роботу, в якій вони реалізують практичний проект в галузі ІТ.

Що варто вивчати у старшій школі, якщо хочу вивчати комп'ютерні науки?

Якщо ви хочете вивчати комп'ютерні науки в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій, ви повинні виявляти креативність, старанність і мати гарні знання з інформатики. У багатьох наших абітурієнтів вже буде певний досвід роботи в цій галузі, отриманий до подання документів до університету, про що варто згадати в заявці.

Можливо, ви створили кілька простих програм вдома або, можливо, ви працювали над додатком для однієї з ваших улюблених ігор. Є багато ресурсів для домашніх програмістів-кодувальників, і якщо ви думаєте вступати до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на спеціальність комп'ютерні науки, то добре було б спочатку щось спробувати самому. Інші навички, які будуть плюсом під час вступу – це вміння вирішувати проблеми, логічне мислення, увагу до деталей, здатність справлятися з труднощами під час роботи та робота в команді, здатність до самонавчання.
На кафедрі Комп’ютерних наук проводяться курси по програмуванню Java. Ці курси призначені для тих, хто хоче навчитись програмуванню з нуля (навіть якщо досвід програмування відсутній), а також попробувати себе в якості програміста початківця. Запрошуються старшокласники та бажаючі навчитись програмуванню. 
Продовжити вивчення мови програмування Java Ви можете ставши студентом Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за спеціальністю 122 Комп’ютерні наук. Java вивчається в 3 семестрах по програмам сертифікації Оракл. Вже наступною весною кращі студенти будуть мати змогу пройти стажування в компанії SoftServe з наступним працевлаштуванням.

Де працевлаштовуються студенти, які вивчали комп'ютерні науки після закінчення навчання?

Практично всі підприємства покладаються на комп'ютерні системи, а великі компанії мають своїх власних ІТ-фахівців. Ви можете працювати в ІТ-відділі великих компаній з надання фінансових послуг, охорони здоров'я, виробництва, аерокосмічної, оборонної або урядової організації. Багато випускників створюють власні підприємства, це можуть бути компанії з розробки програмного забезпечення, що створюють черговий відмінний додаток або ігрова студія, що працює над наступною грою рівня AAA. Ви також можете знайти роботу у спеціалізованій ІТ-консалтинговій фірмі або у постачальника ІТ-послуг; найкращі випускники знаходять роботу в таких великих компаніях, як Google, Hewlett Packard Enterprise, Cisco, IBM, Ciklum, EPAM, SoftServe  та Евергрін Девелопмент,.

Талант у галузі комп'ютерних наук може призвести до несподіваних місць: провідні банки та компанії з надання фінансових послуг часто платять своїм комп'ютерним експертам шестизначну зарплату, щоб вони написали код, який дозволить їм бути на крок попереду своїх конкурентів. Національні розвідувальні служби завжди шукають найталановитіших випускників, щоб вони допомагали протистояти загрозам кіберзлочинності та тероризму. Комп'ютери настільки широко поширені в сучасному світі, що попит на випускників з навичками розуміння комп'ютерних систем та створення програмного забезпечення постійно продовжує зростати.

Які відомі люди вивчали комп'ютерні науки?

Відразу ж приходять на думку творець Facebook Марк Цукерберг або генеральний директор Google Ларрі Пейдж, які вивчали комп'ютерні науки.

Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись



Натискаючи на кнопку "Отримати консультацію", ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Переглядів: 3 866