На при кінці травня 2015 року Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України проводила XVI Міжнародну науково-практичну конференцію “Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”. Представники Державного університету телекомунікацій прийняли активну участь у роботі конференції. Зокрема, провідні фахівці Організаціно-методичного центру новітніх технологій навчання Баллиєв Г.Т. та Бакарас В.Л. виступили на семінарі № 2, який відбувся 27 травня з співдоповіддю “Підвищення якості роботи оператора інформаційної мережі шляхом застосування динамічних пріоритетів вхідних замовлень на обслуговування”. У доповіді було підкреслено що використання засобів автоматизації у процесах управління є найважливішим напрямом підвищення ефективності їх застосування. Особлива увага приділяється діяльності оператора в умовах впливу потоку замовлень, що потрапляють йому на обслуговування, а також визначення відповідних пріоритетів для якісного обслуговування черги замовлень. З метою удосконалення процедури обслуговування замовлень було запропоновано широко застосовувати інтелектуальні системи підтримки прийняття рішень.
На засіданні круглого столу №1 з доповіддю “Актуальні питання науково-методичного забезпечення системи інформаційної безпеки держави” виступав директор Організаційно-методичного центру новітніх технологій навчання Міщенко В.О. У доповіді відмічалось, що одним з важливих напрямів у науково-методичному забезпеченні системи інформаційної безпеки є розвиток та удосконалення системи післядипломної освіти та підвищення кваліфікації галузевих фахівців у тому числі на базі Державного університету телекомунікацій. Зокрема було підкреслено, що Державний університет телекомунікацій здійснює підготовку та постійно забезпечує набір слухачів до навчальних груп з наступних напрямків:
Тривалість навчання до 72 години (2 тижні).
З питань запису на зазначені курси звертайтеся за телефонами:
Під час роботи конференції функціонувала постійно-діюча виставка сучасних зразків техніки спеціального призначення вітчизняного та спільного виробництва, експлуатація якої потребує від технічного персоналу сучасних якісних знань та сталих практичних навичок.
Такі знання та практичні навички студенти та слухачі можуть отримати у Державному університеті телекомунікацій.