XL

технологій

Студенти кафедри ТСМ ДУІКТ готові до проходження переддипломної практики

13:05, 25-10-2024

У понеділок, 28 жовтня розпочинається переддипломна практика для студентів магістрів кафедри Телекомунікаційних систем та мереж Державного університету інформаційно-комунікаційних технологіій.

Переддипломна практика здобувачів вищої освіти є завершальним етапом навчання і проводиться на випускному курсі з метою узагальнення і вдосконалення здобутих ними знань, практичних умінь та навичок, оволодіння професійним досвідом та готовності їх до самостійної трудової діяльності, а також збору матеріалів для виконання магістерської кваліфікаційної роботи.

Ключові аспекти переддипломної практики:

• Поглиблення професійних знань: Студенти працюють за своєю спеціальністю, виконуючи реальні професійні завдання, що дозволяє поглибити знання та набути нових навичок.
  • Підготовка до дипломної роботи: Практика допомагає студентам зібрати матеріали та практичні дані, які можуть бути використані при написанні дипломної роботи або проекту. Часто тема дипломної роботи пов'язана з практичним досвідом, який студент отримує під час практики.
  • Реальний досвід роботи: Студенти отримують можливість працювати на реальних підприємствах, в установах або організаціях за своєю спеціальністю, що дає змогу ознайомитися з організацією праці, структурою підприємства, а також методами роботи у своїй галузі.
  • Професійна адаптація: Практика сприяє адаптації студентів до реальних умов праці, допомагає зрозуміти вимоги до фахівців на ринку праці та підготуватися до майбутньої кар'єри.

Переддипломна практика є важливою частиною підготовки до професійної діяльності та успішного завершення навчання в університеті.