XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Взаємодія поколінь: магістранти кафедри ІПЗ провели практичне заняття для студентів кафедри ІТ

16:14, 22-10-2024

Студенти першого курсу освітньої програми Інтернет-технології мали можливість зануритися у реальні умови професійної діяльності, працюючи під керівництвом старших товаришів.

Магістранти кафедри Інженерії програмного забезпечення Нікіта Решетнік, Альберт Диндар, Андрій Єремеєв та Андрій Спіцин продемонстрували високий рівень професіоналізму і творчого підходу, ставши учасниками навчального процесу ДУІКТ в якості викладачів. Вони організовували практичні заняття з навчальної дисципліни «Технології програмування» з використанням сучасних інформаційних, інтерактивних та педагогічних технологій.

Магістранти активно використовували різноманітні онлайн-платформи типу Google Classroom або Moodle для забезпечення доступу до навчального матеріалу, завдань та спілкування, що дозволяло створювати динамічні та захоплюючі заняття. Використання інтерактивних технологій створювало атмосферу більш цікавого навчального процесу. Спілкування зі старшими студентами сприяло не лише засвоєнню теоретичного матеріалу, а й підвищувало мотивацію першокурсників до виконання практичних завдань.

Такі педагогічні прийоми можуть допомогти покращити якість навчання студентів закладів вищої освіти та зробити навчальний процес більш ефективним та цікавим. Разом з тим магістранти здобули цінні навички у роботі з молодою аудиторією, навчилися ефективно комунікувати та адаптувати свій стиль викладання.

Ініціатором такої взаємодії була доцент кафедри Інтернет-технологій Наталя Трінтіна. Викладач має глибокі знання у своїй галузі, педагогічний талант, вміння мотивувати і навчати студентів, а також відкривати їм нові горизонти. Такий наставник надає студентам не лише інформацію, а й навчає їх критичному мисленню, розвиває креативність та сприяє їхньому особистісному зростанню.