XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Підвищення кваліфікації: викладачі кафедри маркетингу ДУІКТ успішно захистили випускні роботи

11:26, 14-10-2024

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедр є важливою складовою забезпечення високої якості освіти. Це сприяє оновленню знань, розвитку нових навичок та вдосконаленню методів навчання. Інвестування у професійний розвиток працівників забезпечує актуальність навчальних програм та підвищує конкурентоспроможність випускників на ринку праці.

У п'ятницю, 11 жовтня відбувся захист випускних робіт в рамках підвищення кваліфікації у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, в якому взяли участь викладачі кафедри Маркетингу Алуа Єсмаханова, Ольга Ігнатенко та Ольга Ромащенко.

Загалом, участь викладачів у програмах підвищення кваліфікації є ключовим аспектом розвитку освіти. Такі програми дають можливість науково-педагогічним працівникам оновлювати свої знання та навички, відповідати сучасним вимогам ринку праці та сприяти підвищенню якості навчального процесу.