XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Студенти ДУІКТ відвідали практичне заняття з кібербезпеки від компанії Raiffeisen Bank

08:31, 02-10-2024

В понеділок, 30 вересня у рамках науково-педагогічної практики студентка 6-го курсу кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки ДУІКТ Анастасія Чаплієва відвідала університет в якості представниці Raiffeisen Bank.

Анастасія не тільки поділилася власним професійним досвідом роботи в банківській сфері, а й провела захоплююче практичне заняття для студентів, присвячене темі кібербезпеки.

Особливу увагу було приділено системі Mitre ATT&CK — одній з провідних платформ для вивчення тактик і технік кіберзагроз. Учасники заняття отримали можливість ознайомитися з основними етапами атак, методами їх виявлення та захисту.

Анастасія наочно показала, як ці інструменти використовуються у реальних кейсах для покращення безпеки інформаційних систем.

Наприкінці заходу молода спеціалістка організувала для студентів вікторину, яка перевірила їхні знання з теми заняття. Троє переможців вікторини отримали невеличкі подарунки від компанії Raiffeisen Bank, що стало приємним бонусом для учасників.

Ця подія не тільки дозволила студентам зануритися у практичний досвід, але й показала, як важливо мати професійні навички в сфері кібербезпеки в сучасних умовах стрімкого розвитку інформаційних технологій.

Дякуємо Анастасії за корисні знання, цікаве заняття та інтерактивну вікторину!