XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

“Software Testing”: EPAM оголошує набір на безкоштовні курси для програмістів ДУІКТ

14:35, 02-10-2024

І знову можливості для студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення!

Компанія EPAM — партнер кафедри оголошує набір на безкоштовні курси для студентів, що володіють основами Software Testing та бажають отримати позицію Junior Software Test Engineer!

Цей курс з мануального тестування допоможе:

• зрозуміти основну роль тестувальника в життєвому циклі розробки програмного забезпечення;
  • вивчити види, методи, підходи та рівні тестування;
  • навчитися аналізувати вимоги, планувати тестування, створювати тест-кейси та чеклисти;
  • опанувати методи тестування, звітування про дефекти та результати тестування, що є ключовими навичками для роботи тестувальника.

Учасники отримають всі необхідні знання, матеріали та підтримку від експертів EPAM протягом усього курсу.

ДЕТАЛІ ПРОГРАМИ

Реєстрація: відкрита до 7 жовтня, 09:00.

Вартість: БЕЗКОШТОВНО.

Орієнтовна дата початку програми: 14 жовтня 2024 року.

Формат: самостійне вивчення тем та практичні завдання онлайн; щотижневі Q&A сесії з менторами.

Кількість місць обмежена: запрошення на програму отримають учасники з найкращими результатами тестів.

Після закінчення курсу найкращі кандидати отримають запрошення в EPAM Лабораторію та можливість продовжити свій шлях до позиції Junior.

Ця програма:

• Допомагає закласти міцний фундамент для подальшого розвитку в галузі тестування програмного забезпечення.
  • Доступна з будь-якої точки України: онлайн-формат дає можливість комфортно навчатися, незалежно від локації учасника.
  • Не потребує попереднього технічного досвіду: ідеально підходить для студентів та світчерів без попереднього досвіду роботи в ІТ, лише з базовими знаннями.
  • Глобальна експертиза EPAM: навчальна програма розроблена експертами з різних країн, що забезпечує сучасний і багатогранний підхід.
  • Практичні знання для твого майбутнього: курс поєднує в собі практичні та корисні знання, які допоможуть побудувати успішну кар’єру в IT.

Подавай заявку, проходь відбір і навчайся в експертів компанії-лідера ІТ-ринку України!