В ході нещодавньої дискусії DOU Day Picnic обговорювалися актуальні проблеми в українській IT-освіті. Однією з причин недостатнього розвитку галузі, на думку експертів, є те, що абітурієнти дедалі частіше обирають навчання за межами України.
В чому полягають основні відмінності між вітчизняним і західним підходом до підготовки IT-фахівців, ми запитали у директора Навчально-наукового інституту інформаційних технологій ДУІКТ Андрія Бондарчука.
За словами професора, процес здобуття освіти за кордоном дійсно має свої особливості. Втім, далеко не для всіх абітурієнтів вони стають вирішальними при виборі місця навчання.
Науковець виділив наступні відмінності:
"Будь-яка система освіти має свої переваги і недоліки. Водночас, важливо розуміти, що ключовим аспектом в процесі навчання є бажання самого студента розвиватися, жага до нових знань та готовність старанно працювати на результат. Вітчизняні університети неодноразово доводили, що рівень IT-освіти в Україні не поступається західному. Доказом цьому є тисячі успішних кейсів випускників українських ЗВО, які побудували стрімку кар'єру в провідних компаніях України та світу", - зазначає Андрій Бондарчук.
Вступивши до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, абітурієнти отримують фундаментальну теоретичну підготовку, набувають необхідних практичних навичок, а також мають унікальну можливість проходити стажування з подальшим працевлаштуванням в топових IT-компаніях на світовому ринку технологій.
Запрошуємо на навчання!