XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Важливі рішення і вручення дипломів: в ДУІКТ відбулося засідання Вченої ради

10:05, 18-09-2024

У вівторок, 17 вересня відбулося засідання Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Ключовим питанням порядку денного стала доповідь проректора з навчально-виховної роботи Олександра Пономаренка про організацію освітнього процесу в університеті на 2024-2025 н.р. та доповідь першого проректора Олександра Корченка про виконання ДУІКТ критеріїв міжнародних рейтингів.

Крім того, у новій редакції затверджено:

• Положення про Вчену раду ДУІКТ
  • Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції ДУІКТ
  • Положення про режимно-секретний відділ ДУІКТ

Також затверджено проєкти фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, що будуть подані на конкурсний відбір, згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 16.08.2024 № 1160.

В ході засідання диплом доктора філософії зі спеціальності 123 «Компютерна інженерія» вручено доценту кафедри комп’ютерної інженерії Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Сергію Короткову (науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Наталія Лащевська).

Диплом доктора філософії зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» вручено доценту кафедри інформаційних систем та технологій Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Віктору Сагайдаку (науковий керівник – доктор технічних наук, професор Каміла Сторчак).

Враховуючи об’єктивні дані та наукові досягнення завідувача кафедри технологій цифрового розвитку Навчально-наукового інституту інформаційних технологій, доктора технічних наук, професора Вікторії Жебки, що у цілому відповідають основним вимогам до осіб, які висуваються на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених, та на підставі результатів таємного голосування її кандидатуру було висунуто на здобуття зазначеної стипендії.