XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Викладачі кафедри МВТ ДУІКТ пройшли всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

12:34, 17-09-2024

З 1 липня по 11 серпня 2024 року викладачі кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій ДУІКТ пройшли всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Дизайн – мислення в освітній діяльності».

Організаторами програми виступили Полтавський державний аграрний університет та Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

Професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науковообґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення психолого-педагогічної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку.

У рамках курсу відеолекцій викладачами було опрацьовано наступні теми:

• Вступ до дизайн – мислення;
  • Процес дизайн – мислення;
  • Виявлення потреб для успішних інновацій;
  • Інструменти та методи дизайн – мислення;
  • Застосування дизайн – мислення в освітній практиці;
  • Дизайн – мислення  для вирішення освітніх проблем;
  • Етика та відповідальність у дизайн – мисленні;
  • Дизайн – мислення для розвитку лідерських якостей;
  • Дизайн – мислення для впровадження інновацій в освіті;
  • Використання дизайн – мислення як стратегії для покращення освітньої системи;
  • Індивідуальна консультативна робота.

За відмінне проходження курсу організатори відзначили завідуючу кафедрою МВТ Наталію Руденко, професора кафедри Любов Беркман та старшу викладачку кафедри МВТ Наталію Хаб’юк. Викладачі отримали сертифікати та збірник тез з науково-методичними доповідями.

Підвищення кваліфікації викладачів ДУІКТ – запорука високої якості навчання студентів. Надання студентам кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій сучасних знань та практичних навичок забезпечує їх високу конкурентоспроможність як кваліфікованих фахівців галузі телекомунікацій та інформаційних технологій.

Запрошуємо на навчання: