XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: В ДУІКТ триває набір на магістратуру за спеціальністю 125 "Кібербезпека": основні напрямки навчання

15:26, 19-08-2024

Шановні абітурієнти, раді повідомити, що продовжується набір на магістерську програму за спеціальністю 125 "Кібербезпека" в напрямку "Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту". Ця програма підготовки орієнтована на здобуття глибоких знань і навичок у сфері захисту інформації та кібербезпеки, що є надзвичайно важливими в сучасних умовах розвитку цифрових технологій.

У рамках навчання за даною спеціальністю, студенти матимуть можливість оволодіти такими напрямками:

• Автоматизація обробки інформації з обмеженим доступом: Вивчення методів і засобів автоматизованої обробки інформації, що потребує захисту, з метою забезпечення її конфіденційності, цілісності та доступності.
  • Теорія захисту інформаційних ресурсів обмеженого доступу: Засвоєння теоретичних основ захисту інформації, включаючи моделі загроз, методи і засоби захисту даних.
  • Технологія створення та застосування комплексів засобів захисту інформації з обмеженим доступом та охорони: Опанування технологій і засобів, що використовуються для побудови комплексних систем захисту інформації.
  • Аналіз та оптимізація процесів і систем технічного захисту інформації: Вивчення підходів до аналізу ефективності існуючих систем технічного захисту інформації та методів їх оптимізації.
  • Організація захисту конфіденційної інформації: Розробка та впровадження заходів щодо забезпечення конфіденційності даних в організаціях.
  • Системи контролю та управління доступом на об'єктах інформаційної діяльності (ОІД): Дослідження та впровадження систем контролю доступу до інформаційних ресурсів і управління ними.
  • Вплив потужних полів на електронні засоби та методи їх захисту: Вивчення впливу потужних електромагнітних полів на електронні пристрої та розробка методів їх захисту від негативних впливів.
  • Технології виявлення уразливостей та протидії злоякісному програмному забезпеченню: Засвоєння сучасних методів виявлення вразливостей в інформаційних системах та технологій захисту від шкідливого програмного забезпечення.

Вступ на програму відкриває двері до широких кар'єрних можливостей у сфері кібербезпеки, зокрема в державних установах, приватних компаніях, ІТ-компаніях та в багатьох інших галузях.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до нашої магістерської програми та здобути сучасні знання й навички, що дозволять вам стати професіоналами у сфері кібербезпеки. Не втрачайте шанс стати частиною команди майбутніх лідерів у галузі інформаційного та кібернетичного захисту!

Для отримання детальнішої інформації щодо умов вступу, будь ласка, звертайтеся до приймальної комісії університету або ознайомтеся з інформацією на нашій веб-сторінці https://duikt.edu.ua/ua/251-zagalna-informaciya-kafedra-cistem-tehnichnogo-zahistu-informacii