Вступ 2024: Вітаємо абітурієнтів! Маркетинг у ДУІКТ - кращий вибір для вступу на навчання!

11:02, 20-07-2024

Вже з 19 липня абітурієнти почали подавати заяви на вступ на бакалаврат. Для тих, хто хоче більше дізнатися про майбутню професію, умови навчання за спеціальністю, отримати консультацію щодо подання заяви, написання мотиваційного листа, або відвідати на екскурсії аудиторії та гуртожиток для прийняття рішення щодо вибору ЗВО, - запрошуємо до нас: понеділок-п’ятниця 8.00-17.00, субота 8.00-14.00.

Чекаємо на майбутніх успішних маркетологів, креативних дизайнерів реклами, відомих блогерів, чітких аналітиків, - всіх, хто бажає отримати перспективну, затребувану та цікаву професію!