Вступ 2024: Як зареєструвати електронний кабінет вступника - покрокова фото-інструкція

12:12, 19-07-2024

Для того щоб розпочати реєстрацію вашого електронного кабінету, перейдіть за цим посиланням (https://cabinet.edbo.gov.ua/login/register).

Наступним кроком, вказуєте адресу вашої електронної пошти та пароль (використовувати електронні адреси mailru, yandexru - заборонено!) та вибираєте одну з наведених пропозицій до вступу.

Після чого заповнюєте усі поля згідно даних вказаних у ваших документах про освіту та сертифікату НМТ (або ЗНО), перевіряєте дані коректність та натискаєте кнопку “Зареєструвати”. (див 1-3 фото)

Далі вам необхідно підтвердити особу за допомогою введення даних з паспорту або РНОКПП. (див. 4 фото)

По закінченню реєстрації вас має перекинути на початкову сторінку. Де знизу з’явиться повідомлення від системи з проханням активувати ваш персональний кабінет через лист який вам був автоматично надісланий на електронну адресу, за якою була здійснена реєстрація. (див. 5 фото)

Для активації вашого персонального кабінету вам мав надійти такий лист на електронну пошту. Відкрийте його та перейдіть за підкресленим нижче посиланням. (див. 6 фото)