Випускники університету передали напутні слова майбутнім вступникам

11:28, 08-07-2024

Випускники – бакалаври з маркетингу під час свята з нагоди отримання дипломів висловили побажання та напутні слова майбутнім вступникам до  Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. Це були теплі і щирі вітання.

Пряма мова:

• Марина Шваб: більше терпіння, щоб вони ніколи не здавалися, підтримували своїх близьких.
  • Інна Тисячна: впевненості у собі, не боятися нічого, йти впевнено вперед до нових вершин.
  • Світлана Богуш: завжди шукати інші можливості крім університету, займатися й іншою діяльністю.
  • Софія Щур: ніколи не зупинятися, завжди йти до своєї мети.
  • Максим Семчук: якщо Ви обрали цей університет, то навчайтеся, будьте старанними, багато вам терпіння, наснаги.
  • Юлія Дідович: не плисти за течією, а бути течією
  • Марія Карцева: Бажаю вам успіхів у навчанні, всього найкращого
  • Анастасія Капітанчук: щастя, здоров’я,  грошей побільше, а будете навчатися на маркетолога – буде і грошей побільше
  • Діана Кравчук: здоров’я, багато здоров’я, наснаги, щоб кожен дійшов до своєї мети, мирного неба…