Seeds for the Future 2024: студентка ДУІКТ представляє Україну на освітній програмі вiд Huawei Ukraine, що стартувала в Римі

16:03, 03-07-2024

Днями в Римі стартувала освітня програма вiд Huawei Ukraine "Seeds for the Future 2024". Навчання триватиме з 1 липня до 5 липня, а в основі програми лежать теми та курси за напрямами: інновації, диджиталізація, сталий розвиток та підприємництво.

На цьогорічній програмі Україну представляють п’ять талановитих студенток:

• Анастасія Курманова, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, спеціальність — комп'ютерні науки (освітня програма «Штучний інтелект»)
  • Анастасія Сидоренко, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», спеціальність — електронні комунікації та радіотехніка
  • Алла Пінчук, Національний авіаційний університет, спеціальність — електронні комунікації та радіотехніка▫️
  • Дар’я Головатенко, Київський національний лінгвістичний університет, спеціальність — східні мови та літератури (китайська включно)
  • Вікторія Будзинська, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, спеціальність — міжнародні економічні відносини

Учасники заходу матимуть змогу:

• опанувати знання й ознайомитися з тенденціями галузі ІКТ, включаючи 5G, штучний інтелект, хмарні обчислення, а також знання щодо кібербезпеки, протидії зміні клімату тощо
  • взяти участь у захопливих майстер-класах, що наближують до світу технологій та інновацій
  • пройти тренінги з лідерства й отримати допомогу від експертів і менеджерів Huawei у плануванні кар’єри та розвитку професійних навичок
  • продемонструвати культурні особливості своїх країн для поліпшення міжкультурної комунікації та поглиблення розуміння традицій різних націй
  • у межах конкурсу Tech4Good розробляти цифрові рішення для подолання викликів і сталого розвитку місцевих громад

Слідкуйте за оновленнями, будемо ділитися найцікавішими новинами з Риму.