Вступ 2024: Стартувала реєстрація на вступні випробування: як і коли подавати заяви на проходження співбесід та творчих конкурсів

11:15, 03-07-2024

В Україні стартувала реєстрація на вступні випробування для абітурієнтів. Вона триватиме до 10 липня – для вступу на бюджет чи контракт, і до 25 липня – лише для вступу на контракт. Реєстрація відбувається через електронний кабінет вступника в модулі «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)».

Заяви на вступні випробування дають можливість взяти участь у співбесідах (виключно з пільгами) та творчих конкурсах, а після їхнього успішного проходження – подати заяви на вступ до ДУІКТ (починаючи з 19 липня). Для цього потрібно обрати інший модуль – «Подача заяв на вступ».

Вступ до магістратури:

Для спеціальностей галузей знань 05, 06, 07, 12, 28, 29 обов'язковим для складання є ЄВІ та ЄФВВ.

Для інших спеціальностей обов'язковим є складання ЄВІ та фаховий вступний іспит у ЗВО.

Дати проведення фахових вступних іспитів на бюджет: 17, 19, 22, 24 та 26 липня.

Фахові випробування для вступу на контракт проходитимуть 1, 5, 8, 13 та 16 серпня.

Зверніть увагу: заяви на вступні випробування НЕ є заявами на вступ. Це різні типи заяв. Тож, якщо ви вступаєте за співбесідою або творчим конкурсом, вам слід подати обидва типи заяв в електронному кабінеті.

Важливо: щоб знайти код конкурсної пропозиції, скористайтеся пошуком конкурсних пропозицій за посиланням https://vstup.edbo.gov.ua/offers/. За заданими параметрами система відобразить вам всі наявні конкурсні пропозиції, в кожній з яких є код КП (третій рядок).

Докладний алгоритм реєстрації заяв на вступні випробування можна переглянути у відповідних інструкціях: