Вступ 2024: Як зареєструватися в електронному кабінеті та заповнити анкету абітурієнта

11:11, 02-07-2024

Вступна кампанія 2024 року набирає обертів. Вже зараз усі бажаючі навчатися в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій можуть заповнити анкету абітурієнта на нашому сайті. Дізнатися деталі про умови вступу, новини з життя ДУІКТ та анонси цікавих подій можна в Telegram-каналі.

Крім того, з 1 липня на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ стартувала реєстрація електронних кабінетів для більшості абітурієнтів, повідомляє МОН. Електронні кабінети працюватимуть до 31 жовтня. Тобто зареєструвати кабінет можна як в окремо передбачений для цього період – до початку подання заяв, так і впродовж часу приймання заяв.

Скористатися сервісом можуть вступники:

Для здобуття ступеня бакалавра:

• на основі повної загальної середньої освіти (11 класів), дипломів фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста (НРК5)

Текстова інструкція

Відеороз'яснення

Помилки та необхідні дії

Початок подання заяв: 19 липня

Для здобуття ступеня магістра:

• на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра (НРК6, 7)

Текстова інструкція

Помилки та необхідні дії

Початок подання заяв: 1 серпня

Також відкрито можливість подання заяв для вступників до закладів фахової передвищої освіти (ФПО) на основі базової середньої освіти (9 класів), які могли створювати електронні кабінети з 25 червня.

Нагадуємо, що всі вступники до закладів фахової передвищої та вищої освіти мають реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви.