Студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем відвідали онлайн-зустріч з представниками компанії Viatec

08:55, 14-06-2024

У середу, 12 червня, студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем зустрілись в онлайн-форматі з представниками компанії Viatec.

Компанія Viatec спеціалізується на поставках, проектуванні, монтажі й сервісному обслуговуванні систем відеоспостереження, охоронної сигналізації та систем контролю доступу. Також вона є офіційним представником в Україні компаній Dahua, Hikvision, Sunell.

Під час онлайн-зустрічі студенти дізнались:

• На чому спеціалізується компанія Viatec;
  • Які умови пропонуються працівниками даної компанії;
  • Про додаткові вебінари та навчання в академії Viatec.

А для найвмотивованіших та зацікавлених спробувати себе в цій сфері були запропоновані ряд доступних вакансій, декілька з яких відкриті навіть для студентів без досвіду роботи. Представники компанії наголосили, що готові навчати таких студентів під своїм керівництвом для їх подальшого удосконалення власних навичок та зросту всередині компанії.

Не втрачай свій шанс, скануй qr-код і починай свою кар’єру в сфері ІТ прямо зараз!

Дякуємо компанії Viatec за їх відкритість та надану можливість для наших студентів!