Новий етап у співпраці ДУІКТ з Асоціацією операторів зв’язку «ТЕЛАС», що об’єднує провідні підприємства країни у сфері електронних комунікацій

15:17, 12-06-2024

На запрошення керівництва університету до ДУІКТ завітав Леонід Михайлович Ошеров, Голова Ради Української асоціації операторів зв’язку «ТЕЛАС» – незалежної добровільної організації, що об’єднує провідні підприємства галузі, діяльність яких охоплює понад 80% від загального обсягу електронних комунікацій країни. Університет давно є асоційованим членом «ТЕЛАСу», але останніми роками активної участі у заходах асоціації не брав.

З метою надати новий імпульс розвитку конструктивної взаємодії двох сторін, в.о. ректора університету Володимир Шульга та Голова Ради Асоціації Леонід Ошеров підписали «Меморандум про співробітництво», що спрямований на підвищення ефективності подальшого розвитку вищої освіти, підготовку висококваліфікованих кадрів з урахуванням сучасних вимог провадження освітньої та наукової діяльності у сфері електронних комунікацій.

Зокрема, у документі передбачено:

• проведення спільних заходів (конференцій, відкритих лекцій, круглих столів, семінарів, тренінгів, змагань, хакатонів та інших освітніх заходів);
  • організацію та проведення спільних наукових досліджень, проходження практики та стажувань здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками ДУІКТ в структурах операторів електронних комунікацій;
  • розроблення наукової продукції за напрямком електронних комунікацій;
  • участь у спільних робочих групах з розроблення законодавчих ініціатив у галузі електронних комунікацій;
  • розроблення та впровадження сучасних освітньо-професійних програм, контрольно-оцінювальних матеріалів у відповідності до професійних стандартів у сфері електронних комунікацій тощо.

Сторони також обговорили конкретні напрями співпраці між ДУІКТ і Асоціацією «ТЕЛАС», а також намітили план першочергових заходів.

«Ми зацікавлені в тому, щоб відновити повноцінну співпрацю з Асоціацією та брати активну участь у її заходах», – зазначив Володимир Шульга.