Вступ 2024: 7 причин обрати для навчання Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

10:31, 16-06-2024
  1. У Рейтингу українських IT-вишів 2023 року ДУІКТ зайняв 6-7 місце завдяки високим зарплатам своїх випускників та їхній готовності рекомендувати Університет. Також 2023 року ДУІКТ став третім серед Топ-30 університетів України за кількістю заяв і зарахованих абітурієнтів на ІТ-спеціальності.
  2. ДУІКТ спеціалізується саме на підготовці фахівців для галузі інформаційних технологій і телекомунікацій.

По-перше, це один з трьох київських вишів, де представлені всі спеціальності галузі знань «Інформаційні технології» (коди 121-126): «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія», «Системний аналіз», «Кібербезпека та захист інформації», «Інформаційні системи та технології».

По-друге тут запроваджено широкий спектр освітньо-професійних програм за спеціальністю 172 «Електронні комунікації та радіотехніка», а саме:

• Інтернет-технології;
  • Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення;
  • Робототехніка та технічні системи;
  • Телекомунікаційні системи та мережі.

По-третє, наявні дотичні до ІТ освітньо-професійні програми:

• Документознавство та інформаційна діяльність (029);
  • Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю (029);
  • Економіка підприємств ІТ-бізнесу (051).
  1. В університеті велика кількість бюджетних і контрактних місць: 2835 (бакалавр) і 1836 (магістр). Вартість навчання є найнижчою серед інших профільних вишів: від 20900 грн/рік.
  2. Ми активно співпрацюємо з компаніями – лідерами галузі ІТ і телекомунікацій (IBM, Cisco, Huawei, Vodafone, Київстар, lifecell, Hewlett-Packard, EPAM Systems, GlobalLogic, Sigma Software), які надають університету сучасне обладнання, програмне забезпечення та сертифіковані курси. Здобуті в ДУІКТ знання та навички відкривають студентам найкращі можливості для працевлаштування. У 2023 році університет був нагороджений Гран-Прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників закладу вищої освіти».
  3. Все, що необхідно для навчання і життя студентів, в університеті сконцентровано в одній локації: навчальний корпус з надійним укриттям і резервним генератором (завжди є світло), лабораторії, гуртожиток, їдальня, спортзали, стадіон, бібліотека, студентський центр, парк. Поряд супермаркети, заклади громадського харчування, медичний центр, «Нова пошта» і зупинка громадського транспорту. До Центрального залізничного вокзалу і станції метро «Вокзальна» – 1,9 км.
  4. Університет є членом Міжнародного союзу електрозв'язку (ITU)*, має розгалужені зв’язки з міжнародними організаціями, фондами, інституціями та закордонними закладами вищої освіти Данії, Німеччини, Польщі, Латвії, Литви, Казахстану тощо. Надається повне сприяння і підтримка міжнародної академічної мобільності та стажуванням викладачів і студентів.
  5. Важливою складовою університету є студентське самоврядування, яке має активну позицію і бере участь в управлінні закладом, захисті прав студентів, вирішенні питань навчання, побуту та дозвілля. Студентська рада постійно організовує і проводить спортивні змагання, культурні події, ярмарки вакансій, розважальні заходи, консультації і супровід з соціальних, організаційних та інших питань.

* Довідково

З квітня 2016 року Державний університет інформаційно-комунікаційних є секторальним членом Міжнародного Союзу електрозв’язку (International Telecommunication Union – ITU), спеціалізованої установи ООН зі штаб-квартирою в м. Женева, Швейцарія.

ДУІКТ – єдиний заклад вищої освіти України, який представляє університетську спільноту в ITU.

Міжнародний союз електрозв’язку існує понад 155 років. Основним його завданням є розробка стандартів та рекомендацій в галузі інформаційних технологій.

Членство у Міжнародному союзі електрозв’язку відкриває доступ до програм академічної мобільності, розвитку спільної науково-дослідної діяльності, участі у розробці міжнародних стандартів галузей за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, що сприяє інтеграції Університету в міжнародний освітній і науковий простір.