Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Дружній візит делегації університету до Китайської народної республіки

10:53, 26-03-2015

З 17 до 22 березня 2015 року за запрошенням компанії BM LIGHT, Китай (президент компанії Гао Сун (Gao Song)) в Китайській народній республіці перебувала делегація від Державного університету телекомунікацій у складі: Толубка В.Б., Вьюнніка О.В., Козелкова С.В., Барабаша О.В., Вишнівського В.В.

Під час візиту наших представників супроводжувала в якості гіда та перекладача студентка 5 курсу інституту телекомунікацій та інформатизації нашого університету, групи ТСМ-51 Цзян Цзюньою (КНР).

Протягом дружнього візиту відбулись перемовини з керівництвом Уханського науково-дослідного інституту морського зв’язку, м. Ухань, провінція Хубей, КНР, керівництвом Державної корпорації кораблебудування, м. Пекін, КНР, керівництвом компанії BM LIGHT, м. Пекін, КНР.

В результаті перемовин в м. Ухань відбулось підписання тристороннього Меморандуму про науково-технічне співробітництво в галузі зв’язку, телекомунікацій та інформаційних технологій.

В м. Пекін з керівництвом компанії BM LIGHT підписано договір про створення стипендіального фонду для кращих студентів та викладачів Державного університету телекомунікацій.

Разом з тим, представники Державного університету телекомунікацій ознайомились з визначними місцями м. Ухань (більш ніж 10 млн мешканців) та м. Пекін (більш ніж 22 млн мешканців), які є містами-побратимами Києва.

Сподіваємось на подальше співробітництво між університетом та китайськими науково-дослідними установами.

Переглядів: 12 997
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ


за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка