XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Місяць екскурсій на кафедрі Технологій цифрового розвитку: студенти ДУІКТ відвідали провідні ІТ компанії

09:20, 23-10-2024

На кафедрі Технологій цифрового розвитку видався дуже насичений початок навчального року, наповнений екскурсіями та новими можливостями для наших студентів.

Вересень і жовтень запам'яталися низкою візитів до провідних ІТ-компаній, які дозволили першокурсникам і старшокурсникам познайомитися з робочими процесами та поспілкуватися з ІТ-фахівцями.

Так, 17 та 18 вересня студенти першого курсу відвідали компанію Sigma Software. Студенти ознайомилися з офісом компанії, дізналися про різноманітні проєкти та відчули робочу атмосферу. Особливо цінним було спілкування з досвідченими спеціалістами, які поділилися своїми професійними історіями, надали важливі поради для початківців та розповіли про власний кар'єрний шлях.

Також спеціалісти поділилися безкоштовними курсами та воркшопами, які компанія пропонує для розвитку молодих спеціалістів.

7 жовтня студенти завітали до офісу компанії SoftServe. Під час екскурсії вони дізналися більше про роботу компанії та її проєкти, ознайомилися з організацією робочого процесу та отримали корисні поради щодо розвитку кар'єри в ІТ.

Представники компанії дали рекомендації, як почати правильно вчити матеріал і як підготуватися до співбесіди. Атмосфера під час візиту була надзвичайно приємною, а подарунки від компанії зробили цей день ще особливішим для студентів.

11 жовтня компанія Sigma Software запросила наших студентів першого, другого та третього курсів на ще одну зустріч в їх компанії. Цього разу вони мали змогу детальніше ознайомитися з різними ІТ-професіями та глибше зрозуміти специфіку роботи в ІТ. Особливу увагу приділили ролі product manager у команді, і студенти отримали велику кількість інформації про функції та завдання цього спеціаліста.

Під час екскурсії студенти активно ставили питання, а фахівці компанії надавали вичерпні відповіді. Представники Sigma Software також розповіли про різні програми стажувань, курси та хакатони, які вони організовують для студентів. Це чудова можливість для молодих спеціалістів не лише здобути практичні навички, а й стати частиною ІТ-спільноти.

Цей місяць екскурсій, організованих кафедрою Технологій цифрового розвитку, став відмінним стартом для навчального року. Він надав першокурсникам можливість відчути атмосферу роботи в ІТ-компаніях, розширити свій кругозір та зрозуміти, які знання та навички необхідні для досягнення успіху в цій галузі.

Такі заходи є важливою частиною професійного становлення студентів, адже вони мотивують розвиватися і працювати над собою. Запрошуємо вас навчатися на кафедрі Технологій цифрового розвитку, адже тут ви зможете отримати сучасні знання, практичний досвід роботи з провідними ІТ-компаніями та можливість розвиватися у сфері цифрових технологій!