Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Дебати

09:36, 20-03-2015

Шановні студенти!

Студентська рада Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва запрошує всіх бажаючих студентів взяти участь в дебатах, навчитися чітко висловлювати та відстоювати свою думку.

Для участі необхідно зареєструватися до 27-го березня за реєстрацією та деталями звертайтеся до голови Студентської ради ННІМП Бондар Аліни (093-155-9367) та заступника голови Студентської ради ННІМП Сичової Вікторії (093-413-6451).

ТЕМИ ДЛЯ ДЕБАТІВ:

 1. Чи є вірним, що інтернет приносить молоді більше шкоди ніж користі?
 2. Чи обов’язково закінчувати вищий навчальний заклад, щоб досягти значних успіхів?
 3. Молодь здатна впливати на державне регулювання в Україні.

Основні правила дебатів:

 1. Визначення теми дебатів.
 2. Головуючим дебатів – є вчитель (Голова дебатів), який має виключне право надавати «слово» студентам (Учасникам дебатів).
 3. Під час проведення дебатів, сторони розміщуються одна навпроти одної за прикладом британського парламенту.
 4. Перед початком гри Голова представляє гравців обох сторін. 
 5. Дебати ведуться навколо гасла тези, яка складається з одного речення. Одна сторона повинна переконати нас у вірності сформульованої тези, інша - її спростувати. З цією метою 6 промовців по черзі виступають перед аудиторією. 
 6. Кожен промовець має від 3 до 5 хвилин. Першим виступає промовець, що захищає тезу. Потім право виступу переходить до опозиції, потім знову промовляє прихильник пропозиції і закінчує виступ представник опозиції. 
 7. Після виступу головних промовців (дві особи з кожної сторони) до безпосередньої участі в дискусії залучаються інші бажаючі. Їхні виступи є коротшими (дві-три хвилини)
 8. Студент, який прагне виступити з промовою, встає і підіймає руку, щоб привернути увагу Голови, який виступає єдиною особою, що надає право голосу.
 9. Після закінчення дебатів Голова підводить завершальні підсумки та оцінює заявлені тези та силу аргументації, представлену сторонами.
 10. Дебати не передбачають вироблення єдиної пропозиції, а дозволяють кожному розглянути проблему з різних сторін та зробити свої власні висновки.


Джерело: Сайт студентскої ради

Читайте також
Переглядів: 4 251