CAPTURE THE FLAG

14:12, 17-02-2016

Всі Ви знаєте, що IT DUT School  - це один з проектів Студентської ради Державного університету телекомунікацій. В рамках цієї школи проводилися захоплюючі наукові тренінги для студентів («Linux. Командна стрічка. Основні операції за допомогою командної стрічки», «Основи UI/UX дизайн», «Основи архітектури серверів», «Відмовостійкі веб-кластери», "Microsoft Azure. Перші кроки" тощо). Але на цьому ми не зупиняємося!

Випускник нашого Університету Короленко Сергій з великим бажанням допомагає IT DUT School розвиватися. Саме для наших студентів відкрито дещо новеньке: командні змагання з захисту інформації - CAPTURE THE FLAG.

Хочеш перевірити і поліпшити свої знання в області кібербезпеки?

25 лютого 2016 відбудуться перші CTF змагання в нашому Університеті для наших студентів.

Учасники на швидкість виконуватимуть завдання-головоломки пов'язані з шифруванням, стеганографією, аналізом мережевих пакетів, пошуком інформації з відкритих джерел, і експлуатацією найбільш поширених уразливості веб-додатків.

Захоплення прапора (Capture the flag, CTF) - це командні змагання з захисту інформації. Так як це перші змагання в нашому Університеті, учасники виступатимуть кожен сам за себе.

Під час змагання учасникам будуть запропоновані завдання пов'язані з різними аспектами інформаційної безпеки. Результат вирішення завдання - прапор (пароль / ключ). За кожен зданий прапор учасник отримує бали в залежності від складності завдання. Всього 15 завдань вартістю від 100 до 900 балів.

Приєднуйся до https://vk.com/dut_ctf для отримання детальної інформації та підказок по підготовці до CTF.