19 листопада 2015 року в Державному університеті телекомунікацій пройшов другий день Міжнародної науково-технічної конференції “Сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології”.
Робота секцій проходила за чотирма напрямками:
1. Актуальні питання побудови сучасних телекомунікаційних систем та мереж.
Модератори: Коршун Наталія Володимирівна та Сайко Володимир Григорович.
Було розглянуто такі питання, як впровадження нових технологій, тенденції розвитку, концепція управління та перспектива сфери телекомунікацій і т.д.
2. Розвиток інформаційних технологій.
Модератори: Вишнівський Віктор Вікторович та Бондарчук Андрій Петрович.
Було зроблено наголос на питаннях, які пов’язані з методологією розробки Web Front-End, отримання практичних навичок адміністрування мереж за допомогою обладнання Cisco, особливості дистанційного навчання в сфері ІТ, впровадження технологій 4G для розвитку електронної комерції і т.д.
3. Сучасні технології інформаційної безпеки.
Модератори: Шевченко Віктор Леонідович та Наконечний Віктор Сергійович.
На секції було представлено сучасні способи та оптимізація захисту комп’ютерних мереж, безпека інформації, сучасні загрози для державних та приватних підприємств, виявлення мережевих аномалій, критерії та моделі оцінки ефективності протидії спеціальним інформаційним операціям і т.д.
4. Інноваційні технології менеджменту підприємств та організацій.
Модератори: Гудзь Олена Євгеніївна та Тупкало Віталій Миколайович.
Секція була спрямована на такі питання, як створення сучасної системи управління підприємством на основі ІТ-технологій, система електронного документообігу, нові можливості управління підсвідомістю завдяки ІТ- технологіям, впровадження моделі PS-менеджменту і т.д.
Велика кількість представників з різних сфер спеціалізацій змогли не тільки гідно представити свої теми, а й активно брали участь в конструктивних дискусіях. Щиро вдячні всім доповідачам, які відвідали конференцію!
Наприкінці дня ректор Державного університету телекомунікацій Толубко Володимир Борисович виступив з привітальним словом, наголосив на гарному рівні підготовки та розповів про підписання договору про вступ до Міжнародного Союзу Електрозв’язку. Для нас це буде цінним здобутком, адже така можливість забезпечить вихід нашого університету на новий рівень. Далі було надано слово директорам інститутів, які відзвітували про пророблену роботу. На закінчення ректор розповів про закриття конференції Пленарним засіданням, яке відбудеться 20 листопада.
Джерело: Сайт студентскої ради