XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: Запрошуємо в магістратуру за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю»

15:15, 06-08-2024

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

Запрошуємо вас на навчання до магістратури ДУІКТ за освітньою програмою «Управління інформаційно-комунікаційними технологіями» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Лише для магістрантів кафедри документознавства іспити ЄФВВ НЕ ПОТРІБНІ! Приймаємо за результатами ЄВІ!

Іспит з фаху ви складаєте очно чи дистанційно у навчальному закладі.

Реєстрація на іспит до 15 серпня включно.

Спеціальність користується попитом: щороку ми випускаємо до 90 магістрів – фахівців з управління. При цьому, вартість навчання дуже помірна, порівняно з іншими навчальними закладами м.Києва, – 11 775 грн. за семестр.

Форма навчання очна чи дистанційна.

З 1 серпня 2024 року починаємо прийом документів до магістратури кафедри документознавства, а вже 31 серпня 2024 року видаємо наказ про зарахування на очну бюджетну чи контрактну форми навчання в магістратурі.

Чекаємо на вас!