XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: Навчання в ДУІКТ - ваша перепустка у світ високих технологій: не втратьте шанс вступити у 2024 році!

14:15, 31-07-2024

Вступ в ДУІКТ - це не лише про можливість отримати освіту, а й шанс докорінно змінити своє життя. Стати програмістом, розробником ігор чи мобільних застосунків — перспектива, яка відчиняє двері до захоплюючої кар'єри у світі технологій. Не втрачайте цю можливість!

У середу, 31 липня, о 18:00 завершується прийом заяв до ЗВО на бюджет і контракт для вступу на бакалавра. Якщо Ви прагнете стати програмістом, розробником ігор (Game Developer), розробником мобільних застосунків, розробником програмного забезпечення (Middle, Senior Developer), розробником веб-сайтів (Web Developer/Coder), тестувальником програмного забезпечення (QA engineer), архітектором проектів (Architector, System Analyst), бізнес-аналітиком (Business Analyst), розробником баз даних (Database Developer), фахівцем в галузі управління проектом по розробці ПЗ (Project Manager) або DevOps інженером, зараз саме час зробити крок до реалізації своїх амбіцій — обрати освітню програму "Інженерія програмного забезпечення" ДУІКТ.

Також запрошуємо на вступ в магістратуру на освітню програму "Інженерія програмного забезпечення" спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення, оскільки подача заяв розпочнеться вже 1 серпня!

Що потрібно зробити, щоб подати заяву на вступ?

1. Зареєструвати електронний кабінет вступника на сайті

Відеоінструкція, як зареєструвати електронний кабінет вступника

1. З 1 по 22 серпня подати заяву на вступ в магістратуру через електронний кабінет вступника на сайті.

Р.S. Нагадуємо, що при подачі заяви обов’язковий мотиваційний лист. З прикладом написання мотиваційного листа можна ознайомитися за посиланням.

Якщо Ви бажаєте працювати на перспективній високооплачуваній роботі в галузі ІТ, Вам до нас – на спеціальність та освітню програму «Інженерія програмного забезпечення»!