XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: "Двері у майбутнє": оновлена пропозиція для абітурієнтів від кафедри комп'ютерних наук ДУІКТ

08:36, 24-07-2024

Шановні абітурієнти. Ви хочете стати частиною динамічного та швидко зростаючого світу інформаційних технологій? Кафедра комп'ютерних наук Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) запрошує вас на навчання!

Дізнайтеся, чому навчання на нашій кафедрі є відмінним вибором для вашого майбутнього.

Переваги навчання на кафедрі комп'ютерних наук ДУІКТ

1. Сучасні навчальні програми: Наші навчальні програми відповідають найсучаснішим вимогам IT-індустрії. Ви отримаєте знання в таких галузях, як програмування, штучний інтелект, кібербезпека, великі дані та багато іншого. Вивчення вищезазначених технологій дає можливість отримати міжнародні сертифікати Hewlett Packard Enterprise, Oracle, ІВМ, які підтверджують реальну практичну здатність студентів застосовувати сучасні інформаційні технології.
  2. Професійний викладацький склад: Викладачі кафедри — це досвідчені професіонали та науковці, які мають багаторічний досвід роботи в IT-галузі. Вони нададуть вам цінні знання та допоможуть у розвитку професійних навичок. На кафедрі Комп’ютерних наук працюють 4 доктора наук, 5 кандидатів наук та 2 доктора філософії.
  3. Сучасні лабораторії та технології: Студенти мають доступ до сучасних лабораторій, обладнаних новітніми технологіями. На кафедрі на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів працює Навчально-науковий Центр технологій HEWLETT PACKARD. Апаратною платформою для реалізації у навчальному процесі ІТ технологій високого рівні виступає нове обладнання для Центру обробки даних. Це дозволяє проводити практичні заняття та дослідження на найвищому рівні.
  4. Практичний досвід та стажування: Ми тісно співпрацюємо з провідними IT-компаніями, що дає нашим студентам можливість проходити стажування та практику у реальних умовах. Це чудовий шанс здобути практичний досвід та розпочати кар'єру ще під час навчання. Серед викладачів є троє представників компаній, які є носіями практичних знань і саме вони навчають студентів передовим технологіям, які практично застосовуються в компаніях.
  • Василенко Володимир Вікторович (кандидат технічних наук, доцент) працює Senior Software Developer Fozzy Group. Компанія НР заплатила 2000 дол. за його курси по серверному обладнанню на рівні професіонала. Дана компанія кожен рік виділяє 10 безкоштовних ваученів для кращих студентів для сертифікації через центр Пірсон Вує..
  • Кравчук Петро Олександрович, (доктор філософії), провідний інженер-програміст Softengi, викладає мову програмування джава. Прийшов на кафедру завдяки сприянню керівництва ННІ ІТ.
  • Каргаполов Юрій Володимирович, (старший викладач), Директор консорціуму UNAOC. Активний учасник заходів МСЕ. Голова інтернет товариства ISOC IoT SIG.
  1. Високі кар'єрні перспективи: Випускники нашої кафедри користуються великим попитом на ринку праці. Ви зможете працювати у відомих IT-компаніях, займатися розробкою програмного забезпечення, кібербезпекою, аналізом даних та іншими високотехнологічними напрямками.

Студентське життя на кафедрі комп'ютерних наук ДУІКТ

Навчання на нашій кафедрі — це не лише здобуття знань, але й активне студентське життя. Ви матимете можливість брати участь у наукових конференціях, хакатонах, семінарах та інших заходах, що сприятимуть вашому професійному та особистісному розвитку.

Як вступити на кафедру комп'ютерних наук ДУІКТ?

Опис процесу вступу на кафедру комп'ютерних наук надано тут.

Отримати консультацію: ми чекаємо на Вас кожен день на кафедрі Комп’ютерних наук Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій вул. Солом'янська 7, кабінети 103, 104, 132, 221.

Також Ви можете звернутись за консультацією за телефоном: 063-47-47-924.

Висновок

Кафедра комп'ютерних наук Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій — це Ваш шлях до успішної кар'єри в IT. Вступайте до нас і отримуйте знання та навички, необхідні для досягнення вершин у світі інформаційних технологій. Зробіть перший крок до свого майбутнього вже сьогодні!