Секрети успішного старту з комп'ютерної графіки

10:52, 04-04-2024

Кафедра Робототехніки та технічних систем проводить заняття не тільки для своїх студентів, а також і для студентів інших спеціальностей.

Слід відмітити, що дисципліна «Комп’ютерна графіка і обробка зображень», яка викладається на кафедрі, набуває все більшої популярності серед студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення, для яких викладач кафедри Робототехніки та технічних систем Петро Поночовний проводить заняття.

В цьому семестрі суттєво збільшується кількість самих студентів від заняття до заняття, адже цікавість нового матеріалу і методи викладання дисципліни приваблюють студентів і вони охоче опановують нові горизонти та можливості в ІТ сфері з сучасним програмним забезпеченням відомих всесвітніх компаній, вчяться створювати власні графічні проекти, а результати своєї роботи готують, як фінальний проект для подальшого друку на 3D-принтері.

Викладач дуже легко знаходить підходи до студентів, вміє зацікавити не лише дисципліною, але і відкриває раніше невідомі лайфхаки комп’ютерної графіки та навчає можливостям використання по максимуму програмних продуктів, спрямованих під конкретні задачі і специфіку тих спеціальностей, для яких здійснюється підготовка студентів.

Якщо Ви хочете навчитися новим і перспективним сучасним IT-технологіям, то ми завжди будемо бачити Вас серед наших студентів і на наших заняттях.

Нагадуємо, що на кафедрі також діє студентський гурток з «3D моделювання та візуалізації»!

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Робототехніки та технічних систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси