Як повідомило Міносвіти України зміни для абітурієнтів незначні. З 2019 року вступна кампанія буде коротшою, введено механізми першочергового зарахування та змінені прохідні бали.
Кількість заяв не змінено. Абітурієнти мають можливість подати 7 заяв на 4 предмети на бюджет, на контракт – необмежено.
Приймальна комісія Державного університету телекомунікацій прийматиме заяви з 10 до 22 липня.
Фахівці констатують, що найбільш стрімко розвиваються галузі телекомунікацій, інформаційних технологій, захисту інформації, що обумовлює велику кількість потенційних роботодавців для випускників.
У 2018 році українська IT-індустрія зросла на 20%. Аби втримати такі темпи росту, цього року їй потрібно додати близько 25-30 тисяч фахівців, тоді як українські університети щороку випускають лише 12-16 тисяч студентів IT-спеціальностей.
І саме, наш Університет готує фахівців, які займають перші позиції в топ-вакансіях на сайтах пошуку роботи і найбільше користуються попитом в наш час. Ми вчимо тому, що реально потребують роботодавці України, країн ЄС та США.
Зі знаннями, отриманими у Державному університеті телекомунікацій випускнику гарантовано робоче місце, а заробітна плата буде в рази вища, ніж середня зарплата в державі, тому що завдяки навчанню за концептуально новою освітньою моделлю він повністю відповідає вимогам потенційних роботодавців.
Під час навчання студенти мають можливість отримати сертифікати провідних ІТ-компаній світу (Huawei, Juniper Networks ІВМ, Hewlett Packard, Cisco, Oracle та інших), що значно розширює можливості для працевлаштування.
Прохідний бал для вступу до Державного університету телекомунікацій починається від 100 балів.
Вартість навчання за контрактом найбільш економічна серед інших вузів і становить 10 – 16 тис. грн в рік на стаціонарі, 7 – 10 тис. грн – на заочному відділенні.
Військова кафедра здійснює підготовку офіцерів запасу за 2 військово-обліковими спеціальностями.