Отримати сертифікат у Державному університеті телекомунікацій – отримати перепустку на престижну роботу

10:55, 15-11-2017

З метою отримання студентами практичних навиків у роботі на новітньому обладнанні, яке використовується провідними компаніями світу, в Університеті планово і постійно ведеться робота з удосконалення навчально-лабораторної бази, налагоджена система видачі сертифікатів.

Так, на кафедрі телекомунікаційних систем та мереж  лабораторії обладнані устаткуванням компанії Huawei, Китай, на кафедрі мобільних та відеоінформаційних технологій - компаній Ericsson Siemens, ZTE, Radwin кафедрі телекомунікаційних технологій - компанії  Fujikura, Японія.

В Університеті функціонує єдиний в Україні авторизований тестовий центр Pearson VUE, сертифікати 148 компаній якого визнаються у 175 країнах світу.

Під час навчання студенти мають змогу отримати міжнародні сертифікати найвідоміших у світі компаній - Hewlet-Packard,  Oracle, Cisco, ІВМ, Juniper Networks,  Schneider Electric,  CyberBionic,  ЕРАМ та багатьох інших.

Наявність міжнародного сертифікату надає нашому випускнику значні переваги під час працевлаштування на роботу, отримання більш достойної та високооплачуваної посади, а також можливість працевлаштуватися за кордоном.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси