Єдина в Україні: ДУІКТ запрошує абітурієнтів на навчання за унікальною освітньою програмою "Інтернет-технології"

10:57, 11-07-2024

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДУІКТ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ НЕ ТІЛЬКИ ОТРИМАТИ ДИПЛОМ, А Й СТАТИ СПРАВЖНІМ ПРОФЕСІОНАЛОМ!

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

1. Кафедра Інтернет-технологій, яка немає аналогів в Україні, готує фахівців за унікальною освітньою програмою ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ. Випускники кафедри будуть володіти сучасними знаннями та практичними навичками для:
  • створення та супроводу веб-сайтів, соціальних мереж, блогів, порталів, Інтернет-магазинів;
  • налаштування та програмного забезпечення серверів та інфокомунікаційних мереж;
  • моделювання та проектування мультисервісних мереж (мереж майбутнього);
  • забезпечення електронної комерції (E-Commerce) та Інтернет-маркетингу;
  • розробки та використання smart-технологій (розумне місто, розумний будинок, розумний автомобіль).
  1. Освітня програма ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ забезпечить майбутнім випускникам гарантоване працевлаштування. Фахівці з Інтернет-технологій потрібні компаніям для розробки і впровадження веб-сайтів з подальшою їх підтримкою, створення якісних та ефективних веб-додатків, Інтернет-проєктів, адміністрування сайтів і мереж та контролю каналів Інтернет-маркетингу. Спеціалісти з такими знаннями і вміннями затребувані в комерційних, державних та соціальних проектах, бізнесі та банківській сфері. Випускники кафедри Інтернет-технологій можуть займати високооплачувані посади (back end/front end програміст, PHP-розробник, контент-менеджер, адміністратор систем і мереж) та мати достойний рівень заробітної плати. 3
  2. Жоден вищий навчальний заклад України не готує фахівців за освітньою програмою «Інтернет-технології», що є вагомим аргументом для успішного працевлаштування випускників кафедри, так як вони будуть унікальними фахівцями в своїй галузі.
  3. НАШЕ ГАСЛО «БЕЗ ВОДИ»! Студенти вже на першому курсі вивчатимуть такі навчальні дисципліни як «Сучасні Інтернет-технології», «Основи інформаційних та комунікаційних технологій», «Побудова та аналіз алгоритмів», «Технології програмування», «Комп’ютерна логіка і дискретні структури», «Інженерна і комп’ютерна графіка».
  4. До проведення практичних занять залучаються працівники профільних компаній – носії практичних знань. Це забезпечує зв'язок між теорією та практикою і надає нашим студентам найбільш сучасні знання у передовій галузі інформаційних технологій.
  5. На кафедрі посилено вивчається англійська мова протягом усіх років навчання: на 1-2 курсі - три пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах - 20% занять по всім дисциплінам проводяться англійською мовою.
  6. Вартість навчання на кафедрі є помірною у порівнянні з іншими закладами вищої освіти міста Києва, а за необхідністю за заявою студента надається можливість помісячної оплати за навчання.

ДЛЯ ВСТУПУ ЗВЕРТАЙТЕСЯ:

Завідувач кафедри Інтернет-технологій

к.п.н., доцент

Корецька Вікторія Олександрівна

Тел.: +38(066)-766-78-14

E-mail: koretska.dut@gmail.com

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Інтернет-технологій та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Інтернет-технологій

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології