Мотивація під час війни: викладачі ДУІКТ взяли участь у благодійному семінарі

15:31, 04-06-2024

Доцент кафедри Інтернет-технологій ДУІКТ Наталя Трінтіна взяла участь в благодійному семінарі «Мотивація під час війни». Семінар з підвищення кваліфікації для науковців, викладачів закладів вищої та фахової передвищої освіти, вчителів закладів загальної середньої освіти та всіх зацікавлених відбувся 14 травня. Учасники мали можливість не лише здобути цінні знання та навички щодо підтримки мотивації до навчання під час війни, а й зробити свій внесок у донати для ЗСУ, зібравши 64 780 грн.

Тренінг «Мотивація під час війни» спрямований на подолання емоційних труднощів, фізичних та соціальних викликів. Важко залишатися продуктивним і знаходити сили в тяжкі часи для країни і кожного з нас. Завдання кожного викладача – допомогти не тільки собі, а й студентам, створити простір безпеки. Тим самим пояснити мотивацію через розуміючу взаємодію і спілкування, адже студенти прагнуть, щоб їх почули і побачили.

Семінар «Мотивація під час війни» став ще одним свідченням, що українці не втрачають оптимізму і прагнуть до саморозвитку.

Наш фронт – це організація освітнього процесу, навчання, бо ми маємо ставати кращими, розумнішими і відбудовувати нашу країну.