Міжнародна фундація науковців і освітян відкриває нові можливості для викладачів ДУІКТ

17:01, 29-05-2024

Одним з головних принципів у підході до роботи в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій є постійне підвищення кваліфікації викладачів та обмін досвідом з колегами та представниками галузі з інших країн. Це стає можливим, в тому числі, завдяки членству працівників ДУІКТ в міжнародних союзах та організаціях.

Так, викладачі кафедри Інтернет-технологій Вікторія Корецька і Наталя Трінтіна є членкинями ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (ГО "МФНО", INTERNATIONAL EDUCATORS AND SCHOLARS FOUNDATION, IESF).

Громадська організація є добровільним об’єднанням фізичних осіб, що створене для об’єднання наукового та освітянського потенціалу України і розвитку міжнародної наукової трансінтеграції.

Таким чином, викладачі мають можливість брати участь у міжнародних наукових грантах країн ЄС, Північної Америки, Близького Сходу і Азії; співпрацювати з науковими організаціями та закладами освіти в Україні та закордоном; брати участь у заходах підвищення кваліфікації, міжнародних науково-практичних конференціях, вебінарах, круглих столах, засіданнях, семінарах, тренінгах тощо.