Вакансіі: Спеціаліст технічної підтримки в StarLightMedia

09:34, 13-02-2018

StarLightMedia - найбільший медіахолдинг у Східній Європі. А це 6 телеканалів, 7 сайтів, 2 нових шоу на рік!

Телеканали медіахолдингу: СТБ, Новий канал, ICTV, M1, M2, QTV. Ми розважаємо людей 24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Наша мета - поліпшувати якість життя людей!

StarLightMedia запрошує взяти участь в конкурсі на вакансію:

Спеціаліст технічної підтримки

Вимоги до кандидата:

• Досвідчений користувач ПК (MS Office, Інтернет, розуміння пристрою ПК і його функціонування);
  • Бажаний досвід роботи або базову освіту в галузі ІТ-технологій;
  • Вільне володіння російською та українською мовами;
  • Клієнтоорієнтованість, уважність, відповідальність.

Основні обов'язки:

• Прийом та реєстрація Звернень співробітників компанії на усунення інцидентів або надання нових сервісів і ресурсів;
  • Діагностика проблеми і надання первинних консультацій щодо виправлення проблеми в телефонному режимі;
  • Контроль своєчасності і якості виконання Заявок виконавцями.

Ми пропонуємо:

• Стабільну роботу у телевізійному холдингу України, що динамічно розвивається;
  • Офіційне працевлаштування;
  • Офіційну та конкурентну заробітну плату;
  • Соціальні гарантії згідно КЗпП України;
  • Роботу в команді професіоналів;
  • Перспективу професійного та кар'єрного росту!

067-690-21-39, sheremet.n@stb.ua