Основні задачі системного адміністратора на будь-якому підприємстві, в установі чи організації підтримувати правильну роботу комп'ютерної техніки і програмного забезпечення.
Системний адміністратор сьогодні — це незамінна людина в будь-якій компанії. Це саме до нього всі біжать, коли забули важливий пароль, принтер зажував папір, комп’ютер завис, а програма не працює.
Сисадмін не тільки може полагодити все, що зламалося, «одним своїм поглядом», він об’єднує в мережу комп’ютери, прокладає кабелі, оптимізує роботу серверів, налаштовує інтернет та електронну пошту.
А ще він працює з резервними копіями: зберігає, готує, перевіряє дані, встановлює і оновлює техніку та комп’ютерні програми, створює облікові записи для користувачів, відповідає за безпеку, усуває будь-які системні несправності, планує і здійснює роботи по вдосконаленню мережі підприємства.
Найскромніші пропозиції по зарплаті отримують молоді фахівці від невеликих компаній, а зарплату вище середнього, як правило, пропонують великі компанії. Розмір зарплати залежить від специфічних вимог (сертифікати, навички програмування, додаткові спеціальні знання). Хороші зарплати сисадмінам пропонують IT-компанії, але тут і вимоги вище. А найвищий дохід у сисадмінів дата-центрів, які налаштовують та адмініструють групи серверів комерційного призначення.
Системний адміністратор має володіти широким колом знань різних систем та технологій, бути стійким до стресів, посидючим та терплячим.
Саме ці знання та вміння отримують наші студенти спеціальності Комп’ютерна інженерія!
Приєднуйтесь до команди фахівців з інформаційних технологій!