Однією з особливостей підготовки студентів магістратури є науково-педагогічна практика.
Головною метою проведення практики є поглиблення фундаментальної та спеціальної підготовки, закріплення набутих у магістратурі навичок науково-дослідницької роботи та теоретичних знань.
Так, здобувачі вищої освіти ступеня магістра спеціальності Комп’ютерна інженерія залучаються до проведення практичних та лабораторних занять з профільних дисциплін кафедри: «Основи комп’ютерної інженерії», «Апаратні та програмні засоби комп’ютерної інженерії», «Архітектура комп’ютера», «Комп’ютерне моделювання» та ін.
На одному з таких занять зі студентами 2 курсу майбутній магістр Дидикало Наталія провела міні-дискусію щодо аспектів професійної комунікації, а також особливостей спілкування під час співбесід, спілкування зі стейкхолдерами, техніки встановлення довірчих відносин під час здійснення професійних обов’язків, тобто важливість набуття softskills під час навчання. Наталія, яка є студенткою заочної форми навчання і вже має досвід практичної роботи в компаніях ІТ галузі, спільно з групою студентів активно обговорювала міжособистісні комунікації в професійному ІТ середовищі, особливості роботи з різними типами обладнання та вкрай необхідні теоретичні знання та hardskills, можливості набуття додаткових компетентностей, враховуючи поширення дистанційних технологій в освітньому процесі.
Такі заняття є спільно-корисними і для студентів молодших курсів, які мають можливість почути думку та досвід своїх старших колег-студентів, так і для практикантів-магістрантів, які закріплюють вже здобуті під час навчання знання та навички.