Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
XL
XXL
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Приймальна комісія:
Телефон: (044) 249-25-91,
Телефон: (066) 227-46-60
Відділ документаційно-інформаційного забезпечення та контролю
Телефон / факс: (044) 249-25-12
Відділ медіакомунікацій
Телефон: (099) 109-41-23
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  
Укр.
 
      
           Пошук    
  
Укр.
 

У ДУІКТ відбулась конференція «Проблеми комп’ютерної інженерії»

14:00, 04-12-2024

У вівторок, 3 грудня відбулася конференція «Проблеми комп’ютерної інженерії» кафедри Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. Захід об'єднав здобувачів різних рівнів освіти: магістрів та аспірантів всіх кафедр інституту для обговорення актуальних проблем і досягнень у галузі ІТ.

Серед присутніх були старший викладач кафедри штучного інтелекту Тетяна Кисіль та старший викладач кафедри комп'ютерної інженерії Ігор Бученко, які ставили питання та брали участь в обговореннях доповідей.

Захід розпочався о 14:00 з реєстрації учасників. Завідувач кафедри Наталія Лащевська привітала учасників і підкреслила, що конференція є важливою платформою для розвитку молодих дослідників і впровадження нових ідей у навчання та практику.

У конференції брали участь всі кафедри, що входять у склад Навчального-інституту інформаційних технологій (ННІІТ):

  • Кафедра Інженерії програмного забезпечення (121)
  • Кафедра Технологій цифрового розвитку (121)
  • Кафедра Комп'ютерних наук (122)
  • Кафедра Штучного інтелекту (122)
  • Кафедра Комп’ютерної інженерії  (123)
  • Кафедра Інформаційних систем та технологій (126)

Учасники конференції відзначили високий рівень організації та актуальність представлених тем:

«Я вражений тим, наскільки інноваційними є дослідження моїх колег. Особливо корисно було дізнатися про нові підходи до управління транспортною інфраструктурою міста. Ця тема має великий потенціал для реальних застосувань», - поділився своїми думками аспірант 2 курсу Сергій Востріков.

«Мені дуже сподобався формат заходу, адже тут ми можемо обговорити наші ідеї в дружній атмосфері. Також корисно почути відгуки від досвідчених викладачів і колег», – розповіла аспірантка 3 курсу Людмила Ганенко.

Особливо жваве обговорення викликала доповідь Бурачинського Андрія, аспіранта 2 курсу, на тему «Вдосконалення процесу розробки програмного забезпечення за допомогою баз знань із генеративним доповненням». Його тема викликала найбільшу кількість запитань, що стосувалися як технічних деталей впровадження, так і практичного застосування запропонованого підходу.

Доповідач поділився своїми враженнями:

«Мені було надзвичайно приємно відчути інтерес до моєї роботи. Питання, які задавали, не лише показали зацікавленість учасників, а й допомогли мені зрозуміти, над якими аспектами варто працювати далі. Така взаємодія дуже мотивує».

Серед присутніх були старший викладач кафедри штучного інтелекту Тетяна Кисіль та старший викладач кафедри комп'ютерної інженерії Ігор Бученко, які долучилися до обговорення представлених доповідей та поставили низку цікавих і складних запитань до доповідачів.

Старший викладач кафедри ШІ Тетяна Кисіль також поділилася своїми враженнями:

«Мене вразив рівень підготовки аспірантів. Зокрема, дослідження щодо оптимізації програмного забезпечення та його генеративного доповнення є надзвичайно актуальними. Це свідчить про те, що молоді науковці добре розуміють потреби сучасної індустрії».

Старший викладач кафедри КІ Ігор Бученко також прокоментував конференцію:

«Ця подія довела, що ми на правильному шляху в підготовці спеціалістів. Ідеї, які прозвучали, мають практичний потенціал і можуть бути корисними для впровадження у реальних проєктах. Я радий, що маю можливість бути частиною цієї спільноти».

Обговорення доповідей було жвавим і конструктивним, а учасники наголошували на важливості таких заходів для обміну досвідом, натхнення та побудови нових дослідницьких ідей.

Після завершення виступів Наталія Лащевська підсумувала:

«Такі заходи допомагають не лише презентувати власні дослідження, а й знайти нові шляхи їх удосконалення через обмін досвідом. Це мотивує нас усіх працювати ще більше над впровадженням інновацій у різні галузі та бути у тренді в ІТ».

Ця подія не лише згуртувала наукову спільноту кафедри, а й відкрила нові можливості для співпраці у впровадженні сучасних рішень у сфері комп’ютерної інженерії - учасники вже висловили бажання взяти участь у наступній конференції, що має стати ще більш масштабною​.

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2025 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Комп'ютерної інженерії

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Переглядів: 119