XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Еразмус+ в ДУІКТ: нові можливості навчання для студентів за кордоном

13:40, 18-10-2024

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій продовжує успішно реалізовувати програму міжнародної академічної мобільності Еразмус+.

Черговим підтвердженням цього стала участь у програмі студента кафедри Документознавства та інформаційної діяльності Тараса Ляшенка, який розпочав навчання в Університеті Аугсбургу, Німеччина.

Програма Еразмус+ відкриває для студентів ДУІКТ унікальні можливості навчатися за кордоном, занурюватися в іншу академічну культуру та здобувати міжнародний досвід. Перебування в Університеті Аугсбургу дозволить Тарасу Ляшенку не лише отримати знання за своєю спеціальністю, а й розширити кругозір, здобути нові компетенції та покращити володіння іноземними мовами.

Можливості академічної мобільності, які пропонує ДУІКТ у межах програми Еразмус+, сприяють підвищенню професійних навичок та здобуттю міжнародного диплома.

Участь у програмі допомагає встановлювати зв’язки з міжнародними колегами та викладачами, що може бути корисним для кар’єри в майбутньому. Студенти отримують можливість жити та навчатися в новому середовищі, що розвиває їхню адаптивність і міжкультурну компетентність.

Для абітурієнтів участь ДУІКТ у програмі Еразмус+ та інших міжнародних проєктах є важливим фактором при виборі університету. Навчання в ДУІКТ відкриває перспективи отримання міжнародних сертифікатів, стажування за кордоном та участі у спільних наукових проєктах.

Крім того, програма мобільності підвищує конкурентоспроможність випускників на міжнародному ринку праці.

ДУІКТ активно розширює партнерську мережу з університетами Європи, що дозволяє дедалі більшій кількості студентів долучатися до програм академічної мобільності. Такі ініціативи сприяють інтеграції університету в європейський освітній простір та формуванню сучасного освітнього середовища для майбутніх студентів.

Навчання Тараса Ляшенка в Університеті Аугсбургу є черговим кроком у розвитку міжнародної співпраці ДУІКТ. Це приклад того, як університет створює можливості для своїх студентів, допомагаючи їм отримати найкращий досвід та реалізувати свій потенціал на глобальному рівні.