XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Використання ШІ з мережевим обладнанням: ДУІКТ отримав новітнє обладнання Juniper Networks для лабораторій

15:51, 04-10-2024

Компанія "МUK" (ІТ Дістрібьюшн) в партнерстві з "Juniper Networks" в якості благодійної допомоги передали Державному університету інформаційно-комунікаційних технологій обладнання для лабораторій, яке буде використане для навчального процесу здобувачів вищої освіти.

Зокрема, матеріально-технічна база ДУІКТ поповнилася такими пристроями, які допоможуть навчити фахівців з мережевих технології:

• Ethernet-пристрій Juniper EX2300-24P, який ідеально підходить для розгортання на рівні доступу в невеликих філіях та середніх мережах, а також у великих конвергентних мережах. Підтримує унікальну технологію VirtualChassis від Juniper, дозволяючи об'єднати до чотирьох комутаторів і керувати ними як одним пристроєм.
  • Маршрутизатор Juniper SRX340-SYS-JB, який забезпечує безпеку мережевої інфраструктури корпоративної та віддаленої мережі. Juniper SRX340 забезпечує масштабованість, надійність та простоту в управлінні за рахунок використання NGFW (Next-generation firewall) функціоналу.
  • 2 точки доступу Juniper Mist AP43-WW, які сумісно з унікальною інноваційною хмарною платформою на базі штучного інтелекту Marvis AI, який здатний забезпечити високу якість зв'язку та знаходження і вирішення проблем на мережі.

“Щиро дякую нашим партнерам за надане обладнання! Дуже приємно, що в керівництві відомої ІТ-компанії працюють випускники нашого Університету. Це свідчить про те, що навчаючись в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій вони отримали змістовні знання в галузі ІТ”, - зазначив ректор ДУІКТ Володимир Шульга.

Подальшими кроками співпраці будуть підписання «Договору про співробітництво» з метою розширення і поглиблення конструктивної взаємодії між сторонами, зокрема через проведення спільних заходів і наукових досліджень.