Шановні студенти старших курсів факультету ІТ

15:56, 04-11-2015

Телекомунікаційна компанія UNTC (Українські новітні телекомунікації)

Проводить набір співробітників на посаду: Інженер технічної підтримки.

Вимоги:

- Досвідчений користувач ПК

- Хороше знання різних операційних систем

- Знання мережевої технології Ethernet

- Знання протоколу ТСР / IP

- Вміння технічно грамотно і доступно проконсультувати абонента з питань підключення і мережевих налаштувань.

- Орієнтованість на клієнта, комунікабельність, відповідальність, стресостійкість, здатність швидко навчатися.

- Досвід роботи в телекомунікаційній компанії (бажано);

- Вік від 18 до 30 років

Умови роботи:

по змінах 1/3, оформлення за трудовою книжкою. Заробітна плата: від 3 000 грн. (по закінченню випробувального терміну буде вище). Розташування вул. Туполєва 19 (МРЕВ)

Обов'язки:

Діагностика проблем пов'язаних з роботою інтернет або телефонна консультація (перша лінія).

Моніторинг мережі.

Створення Trouble Tickets.