Переможці олімпіади з мови програмування Python отримали дипломи

13:51, 21-06-2024

21 червня 2024 проректор з навчально-виховної роботи вручив переможцям олімпіади з мови програмування Python дипломи та привітав зі значними успіхами в навчанні та особистому розвитку, оскільки вивчення мови програмування, особливо такої популярної як Python, має безліч переваг для успішного працевлаштування в ІТ галузі та допомагає розвинути аналітичні та проблемно-орієнтовані навички.

14 червня 2024 у стінах ДУІКТ всі бажаючі студенти різних курсів мали можливість розв’язати завдання з використанням мови програмування Python.

Перше місце

серед студентів різних навчально-наукових інститутів в запеклому змаганні з беззаперечною перемогою у виконанні всіх завдань без жодної помилки здобув студент першого курсу освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» групи ПД-13 — КОЗАЧОК Роман Васильович.

Друге місце посіли:

• Дячук Назарій з групи ІСД-21 Навчально-наукового інституту інформаційних технологій;
  • Клименко Назар з групи ІТД-21 Навчально-наукового інституту телекомунікацій.

Третє  місце посіли:

• Коновалов Дмитро з групи ПД-24 Навчально-наукового інституту інформаційних технологій;
  • Захаров Сергій з групи ІТД-21 Навчально-наукового інституту телекомунікацій.

Розробка програм вимагає не лише знань мови програмування, але й уміння аналізувати завдання, розробляти ефективні алгоритми та шукати оптимальні рішення. Ці навички є надзвичайно корисними у будь-якій сфері життя, а особливо в ІТ галузі, де швидкість та ефективність грають важливу роль.

Python - це потужна мова програмування, яка використовується для розробки різноманітних програм, веб-сайтів, ігор та багато іншого. Перемога в олімпіаді свідчить про високу кваліфікацію та знання в галузі програмування, що дозволить створювати інноваційні та ефективні рішення у сфері ІТ.

Вітаємо студентів ДУІКТ з перемогою в олімпіаді з Python!

Насолоджуйтесь своїми досягненнями і не зупиняйтеся на досягнутому — світ програмування чекає на Вас з новими викликами та можливостями!