Про засідання Вченої ради ДУІКТ від 23 травня 2024 року

17:23, 23-05-2024

23 травня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. В.о. ректора університету ШУЛЬГА Володимир Петрович вручив диплом доктора наук з державного управління ПЕТЬКУН Світлані Михайлівні, завідувачеві кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту захисту інформації; диплом доктора філософії зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» вручено КУЗЬМІЧУ Михайлу Юрійовичу, старшому викладачеві кафедри системного аналізу Навчально-наукового інституту телекомунікацій.

За рішенням конкурсної комісії в.о. ректора ШУЛЬГА Володимир Петрович нагородив студентів, переможців конкурсу «Мій найкращий університет – ДУІКТ», зокрема: І місце – «ДУІКТ: Відкривай майбутнє разом з нами!», автор: Милославська Вікторія Дмитрівна, здобувач вищої освіти 4 курсу, академічної групи ТСД-43, Навчально-наукового інституту телекомунікацій; ІІ місце – «Переваги університету, та його життя», автори: Заячковський Андрій Володимирович, Гаврилюк Анжеліка Русланівна, Казначеєва Анастасія Василівна, здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту інформаційних технологій; ІІІ місце – «Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій – місце народження амбітних та перспективних», автор: Галета Володимир Сергійович, здобувач вищої освіти 5 курсу, академічної групи КСДМ-52, Навчально-наукового інституту інформаційних технологій.

Ключовим питанням порядку денного засідання Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій постало питання обрання Голови Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. На засідання Вченої ради також погоджено призначення на посаду проректора з навчально-виховної та адміністративно-господарської роботи Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій – КОТЕЛЯНЦЯ Віталія Володимировича, кандидата технічних наук.

Внесено зміни до «Правил прийому на навчання до аспірантури для здобуття наукових ступенів доктора філософії та доктора наук у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій у 2024 році» та рекомендовано до друку науковий журнал «Публічне управління та цифрові практики» №2.

Фотозвіт з засідання Вченої ради ДУІКТ від 23 травня 2024 року