Збори студентів факультету телекомунікацій

16:06, 30-03-2015

02.04.2015 р. в актовій залі Університету о 15-00 відбудуться загальні збори студентів факультету телекомунікацій, присвячені питанням поточного стану академічної успішності студентів, стану відвідування занять, функціонування наукових гуртків та іншим питанням діяльності факультету. Запрошуються усі студенти факультету.

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз