Програма стажування Career Way від Vodafone Україна

15:39, 31-01-2019

До уваги студентів 4-6 курсів!

Саме для вас в компанії Vodafone Україна стартувала масштабна програма стажування за різними напрямками Career Way. Серед напрямків: телекомунікації, ІТ, маркетинг, фінанси, продажі та ін.

Це чудова можливість проявити себе, отримати нові знання та практичні навички безпосередньо в одному з найбільших операторів України під керівництвом провідних фахівців галузі та знайти себе в телекомунікаціях! Запрошуємо до участі!

УВАГА! ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ СЕЛФІ-ВІДЕО ПРЕЗЕНТАЦІЮ НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ ДО 10 ЛЮТОГО 2019 РОКУ.

Детальніше про програму можна дізнатися за посиланнями

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека