Результати проведення першого етапу конкурсу "Професіонали майбутнього 2015"

16:10, 23-12-2014

В Університеті відбувся перший етап конкурсу "Професіонали майбутнього 2015".

Вітаємо переможців - студентів Навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації: Рибака Андрія (ІМД-41), Солонько Олесю (ІМД-41), Євтушенка Євгенія (ІМД-42), Магілевского Владислава (ТСД-41), Возну Оксану (ТСД-41).

Бажаємо натхнення і успіхів при розробці конкурсного проекту для другого етапу! Тема конкурсних проектів цього року - «Впровадження технології IP-over-DWDM на опорній транспортній мережі IP/MPLS».