Перспективи розвитку телефонії – студентський семінар Богдана Свердлюка

16:14, 28-03-2017

"-Дай зателефонувати на Київстар

- Та ні, у мене Лайфсел, там хвилин нема... "

І взагалі, якщо ненадовго забути про операторів, акції і кордони… Які б тоді можливості відкрилися перед кожним? Зателефонувати друзям до Польші, отримати офіційну технічну підтримку з Японії - це раз плюнути! Ех, швидче б таке майбутнє! А, можливо, ця утопія уже існує? Є можливість дізнатися про це! Розповімо про це і про перспективи розвитку телефонії, покажемо, як все це виглядає на практиці, та навчимо, як користуватись . Приходь, буде цікаво!

Вже завтра (29 березня) о 13:30 у конференц-залі  Державного  університету телекомунікацій