Заняття на тему «Розробка комп’ютернийх ігор на платформі Unity 5»

18:47, 05-04-2016

Шановні студенти Державного Університету Телекомунікацій. 12.04.2016 в конференц-залі за підтримки IT DUT School відбудеться 1 заняття на тему «Розробка комп’ютерних ігор на платформі Unity 5».

Unity — багатоплатформовий інструмент для розробки дво- та тривімирних застосунків та ігор, працює на операційних системах Windows і OS X.
Під час проходження курсу можна навчитись: створювати ігри/додатки для Windows,

Android, Web платформ, за допомогою Unity 5. Навчитись 3D-моделюванню за допомогою 3Ds Max, вивчити мову програмування С# (Сі шарп). До початку заняття потрібно завантажити та встановити все необхідне ПО на свій ноутбук, з яким Ви будете відвідувати заняття.

Детальну інформацію можна отримати за адресою:www.vk.com/dut_game_dev

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси